VI. Z - září

Cvičení v přírodě bylo tentokrát spojeno s akci "Ukliďme Česko", tento projektový den jsme strávili společně s panem učitelem Petrem. Pobyt venku jsme zvládli i přes nepříznivé počasí. Fotogalerii naleznete pod odkazem níže.

Cvičení v přírodě + ukliďme Česko

Během projektového dne primární prevence jsme stihli mnoho aktivit. Zabývali jsme se hlavně emocemi, vztahy ve třídě, šikanou.

Ujasnili jsme si spoustu nových pojmů a stihli jsme se i ptorátnout :-) fotogalerie -> PP Den primární prevence

Co nás čeká v září?!

15.9. bude projektový den - Primární prevence. Výuka bude zkrácena do 12:25 hodin.

20.9. bude cvičení v přírodě + projekt Ukliďme Česko :-). Výuka končí 12:25 hodin.

23.9. bude z důvodu konání voleb u nás ve škole zkrácena výuka do 12:00 hodin.

V nové třídě se žáci velmi rychle zabydleli a v rámci společného času jsme se seznámili s novými spolužáky :)

Oragnizace začátku školního roku:

1. září od 8,00 do 8,45 hodin
2. září od 8,00 do 11,30 hodin