I. S - červen

Co nás tento měsíc čeká:

1.6. Dětský den

16.6. Toulky přírodou - Srby a okolí, návrat v 13:00

23.6. Zoopark Zájezd, odchod ze školy v 7:40 a návrat v 13:45

30.6. Vydávání závěrečného vysvědčení

1.7. začátek letních prázdnin

1.6. Dětský den s Barčou Ladrovou

Dnes dopoledne na nás ve škole čekalo malé občerstvení, spousty her a soutěží, za které si každý z žáků zasloužil diplom a malou odměnu. Po velké přestávce jsme se přesunuli na školní zahradu, kde pro žáky měla připravený program Bára Ladrová. Vsšichni jsme si zatančili a užili spousty legrace. Den dětí jsme si všichni moc užili. :-)

Výtvarná výchova

Ve věcném učení jsme se věnovali rostlinám a hmyzu. Proto jsme si v hodině výtvarné výchovy a pracovních činností vyrobili motýly a včelky na rozkvetlé louce. Vybarvovali jsme, stříhali a lepili a myslím, že výsledek je úžasný.

Toulky přírodou

Vydali jsme se podívat do přírody, prošli se kolem Turyňského rybníku. Děti hádaly, jaká zvířata žijí v lese. Poté jsme se vydali autobusem do Tuchlovic, kde měli za odměnu odpočinkovou a sportovní činnost.

Projektový den Škola a zdraví

O projektový den jsme se věnovali zdravé a nezdravé výživě, kde žáci měli za úkol otočit kartičku s jídlem a přiřadit ke správné možnosti. Během třetí a čtvrté hodiny jsme se vydali do lesa, kde jsme pojmenovávali jednotlivé části lékárničky.

Zoopark Zájezd

Navštívili jsme menší zoo v Zájezdě, děti si to moc užily.

Vydávání vysvědčení