V. - listopad

Veverka obecná - v ČR prohlášena za ohrožený druh

23. 11. Přednáška "Národní parky ČR"

Již v minulém roce jsme se účastnili přednášek na téma oceány a deštné pralesy. Letos nás čeká přednáška o krásách naší české přírody s názvem Národní parky ČR. Pomocí projekce a odborného profesionálního výkladu se seznámíme se zvláště chráněnými územími našeho státu. Česká republika má čtyři rozsáhlé národní parky a každý z nich má svá nej.  Krkonošský národní park je nejstarší, Národní park Šumava je nejrozsáhlejší, Národní park České Švýcarsko je nejnovější a v neposlední řadě nejmenší a jako jediný ležící na území Moravy je Národní park Podyjí. Se všemi těmito nádhernými parky se seznámíme blíže, aniž bychom za nimi museli cestovat, v naší škole.

Vstupné na přednášku bude 45,-Kč a zbytek dne bude probíhat klasická výuka. Takže učivo sebou:)

další foto zde

18.11. Ředitelské volno

V pátek 18. listopadu máme ředitelské volno, do školy se tudíž nejde. Přejeme všem našim žákům krásný prodloužený víkend.

17. 11. Státní svátek

Den boje za svobodu a demokracii.

2. 11. Projektový den - finanční gramotnost

Jako každý jiný projektový den se v 8:00 sejdeme v naší třídě a celé dopoledne se budeme věnovat tématu finance. Končíme v 11:30, obědy jsou a družina také beze změn.

To jsme my :)

další foto