V. - prosinec

Rys ostrovid - největší kočkovitá šelma Evropy. V ČR prohlášena za silně ohrožený a chráněný druh.

23. 12. 2022 - 2. 1. 2023 Vánoční prázdniny

Všem Vám přejeme krásné a pohodové prožití Vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví do Nového roku.

22. 12. Vánoční rozjímání

V poslední školní den tohoto kalendářního roku si s dětmi uděláme krásný den plný vánoční atmosféry a pohody. Pustíme si pohádku, bedeme poslouchat koledy, hrát si a povídat. Děti si můžou přinést cukroví a nějaké hry nebo hračky. Možná přijde i Ježíček :) Končíme v 11:30. Družina je beze změny:)

16. 12. Vánoční koncert

V pátek 16. prosince se ve školní tělocvičně naše třída zúčastní vánočního koncertu. Vstupné bude 20.-Kč. Zbytek dne se učíme dle rozvrhu:)

15. 12. Projektový den - Volba povolání

Tento den se podle rozvrhu neučíme, budeme se celý den věnovat tématu: Co budu dělat až vyrostu.

Končíme v 11:30.

13. 12. Vánoční fotografování

V úterý 13. prosince nás navštíví fotografka a udělá nám krásné Vánoční fotografie. Děti se mohou nechat vyfotit samostatně, s kamarádem, nebo ve skupině. Cena za 1 fotografii je 30,-Kč.

12. - 16. 12. Vánoční jarmark

Během tohoto týdne Vás srdečně zveme na každoroční školní jarmark, který bude otevřen pro veřejnost v hale školy. Zakoupit si budete moci výrobky našich žáků s vánoční tématikou. Výtěžek z prodeje bude věnován našim dětem ve formě různých příspěvků a dárečků na školní i mimoškolní akce.

5. 12. Přijde Mikuláš s čertem a andělem

V ponělí nás během výky navštíví Mikuláš s pekelným a nebeským doprovodem. Děti dostanou nadílku dle svých hříchů, někteří budou obdarování bonbony a jinými dobrůtkami, jiní zase bramborami a uhlím a ty největší zlobily si čerti odnesou do pekla:)

fotky dětí u stromečku zde