VI. - duben

29. 4. Pálení čarodějnic

V pátek jsme s dětmi po velké přestávce šli na školní zahradu, kde nám pan školník připravil ohýnek. Na něm jsme si opekli buřtíky, které jsme si snědli v trávě. Byl to krásný den plný pohody a krásných zážitků, jen pro samé buřtíky jsme zapomněli fotit :)

foto z opékání

21. 4. Uklidíme Česko

Ve čtvrtek 21. dubna se naše škola učastní akce "Uklidíme Česko". Ráno se sejdeme ve třídě, vybavíme se pytli a rukavicemi a vyrazíme do kladenských ulic, parků a lesů a budeme vytvářet naše město čistším a krásnějším.

Tento den se neučíme, tak stačí když si děti vezmou batůžek se svačinou a pitím. 1., 2., 3. a 4. třída končí v 11:30, 6. tříde ve 12:25.

13. 4. Velikonoční dílničky

Ve středu 13. dubna jdeme s dětmi na velikonoční dílničky. Ze školy budeme odcházet v 8:00 a půjdeme pěšky tam i zpět. V případě špatného počasí bychom jeli autobusem. Děti si vezmou batůžek se svačinou a pití, v případě špatného počasí dejte dětem i peníze na autobus.

foto zde

11. 4. Dopravní hřiště

V pondělí 11. dubna se všichni žáci 4. třídy účastní povinného výcviku na dopravním hřišti. Děti přijdou do školy nejpozději v 7:30. Odchod ze školy je v 7:40 a jede se autobusem, takže děti u sebe budou mít peníze na autobus a batůžek se svačinou. V 11:30 se vrátí zpět ke škole a jdou domů.

11. 4. Fotografování

V pondělí 11. dobna se koná fotografování.

7. - 12. 4. Velikonoční jarmark

Od čtvrtka 7. dubna do úterý 12. dobna bude ve vestibulu školy opět otevřena prodejní výstava výrobků našich žáků. Můžete si zde zakoupit různé jarní a velikonoční dekorace za velice příjemné ceny.

další foto