I. L - prosinec

23.12. - 2.1.2023 - VÁNOČNÍ PRÁZDNINY - PROVOZ DRUŽINY V TOMTO ČASE PŘERUŠEN

Vážení rodiče, dne 22.12.2022 bude družina pouze do 15 hod. V tento den nebude fungovat školní jídelna

4 znamení zvěrokruhu, která milují zimu. Co na ní...

Vánoční posezení

Vánoční posezení s dětmi. Už se tšíme na Ježíška.

Vánoční koncert

Tradiční Vánoční koncert, který žáky vekmi nadchbul a potěšil. Zatančili si a zazpívali si klasické vánoční písničky, ale i pěkné lidovky.

Beseda s mětskou policií

13.2. Nás navštívila Městská policie. Uspořádali nám besedu o bezpečnosti dětí a žáků. Naši žáci se dozvěděli důležité informace, o tom jak ochránit sebe a nebo své blízké. Žákům se beseda velmi líbila a zapojili se do praktických ukázek a kvízů.

Vánoční dílničky

Se žáky jsme navštívili ZUŠ, kde si žáci mohli zahrát divadlo, vytvořit vánoční ozdobu, zatančit balet a zahráli si na zpěváky. Velmi příjemně strávený den. Všichni lektoři byli úžasní a žáci veli nadšení.

Tvořivé dílničky

Dnešní vánoční tvoření bylo velmi zábavné. Žáci si odnesli spostu nových zážitků a jako třešničku na dortu i krásný výrobek v podobě sněhuláka.

Vánoční pečení

Blížící se Vánoce nás naladili na vánoční notu a proto jsme se s žáky pustili do pečení vánočního cukroví. Žáci byli rádi a všichni se zapojili do pečení.

Mikuláš, anděl a čert

V pondělí 5.12.2022 k nám přišel Mikuláš, čert a anděl. Žáci dostali nadílku.