BŘEZEN

Od 1. března 2021 je škola dle vládního nařízení uzavřena.

Domácí úkoly si budete vyzvedávat každou středu od 9:00 do 10:00 a každou následující středu vyplněné odevzdávat.

Od 15. března 2021 - po telefonické domluvě, jsou možné individuální konzultační hodiny - Po - Pá (8:00 - 11:30).

Krásný slunný březen děti. I když jsme to nikdo nečekal, tak tady opět máme výuku na dálku. Je mi velice líto, že se asi celý březen neuvidíme, ale snad to nebude trvat stejně dlouho, jako rok loňský. Přeji si,abychom se setkali v plné síle a zdraví již v dubnu. Přeji vám mnoho učenbích zdarů při plnění úkolů na dálku. Myslíme na vás. Opatrujte se a nezlobte rodiče.

Gallery of Gnomes

Milé děti, budu vám přikládat soubory pro jednotlivé předměty, které vám spestří výuku doma. Jsou určeny pro vaše pobavení a zapojení rodičů i sourozenců. Snad se vám budou líbit a dobře se u nich pobavíte. Moc na vás s paní asistentkou myslíme.

Řečová výchova

Učivo pro: 4. ročník - II. díl