Duben VIII.

AKTUALITY:

V tomto měsíci nás bude čekat opět mnoho akcí. Jako první se bude konat VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA. Ta proběhne 7.4. až 12.4.2022 v budově školy - suterén. Zde si bude možno zakoupit velikonoční výrobky které dělaly děti, udělat si radost a tím také děti podpořit....

V tomto měsíci nás čekají VELIKONOČNÍ prázdniny od 14.4. do 18.4. 2022

Další projektový den proběhne dne 21.4. 2022 - DEN ZEMĚ -  Ukliďme svět.

Fotogalerie - Den Země

Výroba velikonočních dekoračních předmětů bavila snad každého. Na jejich výrobu bylo použito nejvíce materiálu z přírodnin. Na prodejní výstavu máme připraveno mnoho výrobků, které osloví určitě kažédho.

Fotogalerie - Velikonoční dekorace

Dokončení renovace dalších laviček k posezení na zahradě.

Pálení čarodějnic, společné opékání špekáčků.

Fotogalerie - Čarodějnice, táborák

I na tento měsíc nám připadá několik významných dnů. Některé si připomenem.

2.4.  Mezinárodní den dětské knihy se slaví již několik desítek let, (Noc s Andersenem)

7.4.  Světový den zdraví byl vyhlášen od roku 1950, kdy vznikla Světová organizace zdraví - WHO

8.4.  Mezinárodní den Romů je stanoven na pevné datum 8. dubna.

12.4. Mezinárodní den letectví a kosmonautiky je stanovenan a 12. dubna

22.4. Den Země je dnem věnovaným naší planětě a v konečném důsledku i nám všem.

30.4. Den pracoviště vyhlásila OSN jako dnem určeným pro zlepšování vztahů na pracovišti, přátelství a osobní rozvoj.