PROSINEC

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

22.12.2021- ŘEDITELSKÉ VOLNO
23.12.2021-2.1.2022- VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ POSEZENÍ

Náš dnešní společný den je zároveň letos poslední. Čekají nás ty nejkrásnější dny v roce, čekání na Ježíška a tajuplné rozbalování dárků. Už se nemůžeme dočkat. Ve třídě nás navštívil čaroděj Madlafous, který nám přinesl dárečky. Děti si také navzájem přinesly drobnůstky. Zahráli jsme si spousty her, tančili jsme a zpívali koledy. Poté jsme si zkusili pár tradic a den nám utekl jako voda. :) 

DIVADLO

II.Z si připravila nádherné divadlo O červené Karkulce, které nám zahráli. To vám byla podívaná!:)

PROJEKTOVÝ DEN

Společně s I.La a I.Lb jsme navštívili velmi zajímavý program o deštném pralese. Tam jsme se dozvěděli mnoho nových věcí. Další hodiny jsme vyráběli masky a hráli jsme si na divoká zvířata. 

 

VÁNOČNÍ KONCERT

Vánoční koncert je společné zpívání dětí a Jaroslava Taubra, známého z kapely Plán B. Vánoční koledy a písničky z pohádek jsou propojené různými soutěžemi a tancem. Byl to velmi příjemný koncert, který jsme si moc užili.

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ

Tvoření patří mezi naši oblíbenou činnost. Rádi vytváříme obrázky na chodbu, ale i také na školní trh. Zimní výroba je pro děti velmi zajímavá. Zkusili jsme nejrůznější výtvarné techniky. 

 

ČTENÁŘSKÝ KROUŽEK

Na čtenářském kroužku se jen nečte. Také se tam hrají nejrůznější hry na rozvoj slovní zásoby a nebo se také hraje divadlo. Například pohádka O Kůzlátkách, se stala naší oblíbenou. :) 

CVIČENÍ S TRENÉREM 

Poslední hodiny s panem trenérem byly stejně zábavné, jako všechny ostatní. Je to pro nás vždycky pěkná dřina! Neodpočineme si ani na vteřinku. Ani se nedivíme, že nám hodiny tělesné výchovy utíkají jako mrknutím oka. :) 

 

 

ČTENÁŘSKÝ KROUŽEK

Na čtenářském kroužku poznáváme klasické české pohádky. Protože si je ještě neumíme přečíst, hodně si na ně hrajeme. Je to velká zábava a děj z pohádky si velmi dobře pamatujeme. Poté si pohádku poslechneme od paní učitelky a doplňujeme ji. Pár z nás si přejeme od Ježíška krásné knížky o pohádkách. :)