Leden

III.S další fotogafie

Opět v kuchyňce

Lívance

Dnes jsme si vyzkoušeli kynuté těsto s droždím.

Vaříme a pečeme

Už jsme se všichni těšili do kuchyňky, až si zase uvaříme něco dobrého. Dnes jsme se rozhodli oslavit narozeniny Kevina  a připravili jsme si chlebíčky s tvarohovou a rybí pomazánkou. Místo dortu jsme upekli výborný perník.

Sněhuláci

Nejn venku, ale i ve třídě máme sněhuláky. Jsou z papíru, ale nám to nevadí. Vydrží nám až do jara.

Tři králové

Připomněli jsme si svátek Tří králů. Dozvěděli jsme se, že se jmenovali Kašpar, Melichar a Baltazar a byli mudrcové. Přinesli Ježíškovi zlato, myrhu a kadidlo. Teď už víme, co je  kadidlo a myrha. Vyrobili jsme si papírové lampy a postavičky Tří králů.

III.S  - další foto

Milí žáci, protože naše třída patří mezi třídy speciální, učíme se od 4.1.2021 opět společně ve třídě

(do školy chodíme každý den) podle rozvrhu.

Nadále prosím dodržujte hygienická a bezpečnostní opatření (nezapomeňte si přinést dvě roušky).

Dezinfekce bude zajištěna ve všech prostorách školy.