ZÁŘÍ

Vítám vás všechny zpátky v novém školním roce 2022-2023 :)
Letos se podíváme do školy čar a kouzel v Bradavicích! 
 
Školní rok začíná 1.9.2022 v 8:00 
2.9. budeme ve škole 4 vyučovací hodiny ještě bez učebnic.
5.9. se již začneme učit s učebnicemi.
 
Prosím o dodání veškerých pomůcek (hygienické, výtvarné,...) nejdéle do 12.9. i s penězi za třídní fond a pracovní učebnice.
 

CO SI VŠE PAMATUJI! :) 

První dny ve škole jsou stejně ty nejlepší. Hodně si totiž povídáme a pracujeme po celé třídě. Opakujeme si, co jsme se již naučili. Je to občas velká sranda, vzpomenout si. :) Také jsme začali celoroční program na téma Školní rok v Bradavicíh. Rozdělili jsme se do čarodějnických kolejí a teď spolu musíme táhnout za jeden provaz! :) 

 

 

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Bez práce nejsou koláče. O tom už víme své. Naše políčka jsou po prázdninách plná plevele. Proto jsme společně vše dali do pořádku. Políčko teď vypadá krásně a my jsme si zasloužili ve třídě sladkou odměnu. :) 

 

PŘEKVAPENÍ

Naše celoroční hra začala velmi dobře. Společnými silami sbíráme pro svou kolej Bradavické penízky. Každý si poté sbíráme kameny Mudrců. Když máme tři, dostaneme do žákovské knížky jedničku! Bradavické penízky nám byly ale záhadou. Až do dnešního dne. Ráno, když jsme přišli do třídy, byla zde hozená deka na koberci. To, co bylo pod ní, nám vzalo dech! Pod dekou se skrýval pohár Tří kouzelníků, o který se na konci školního roku utkáme a penízky sbíráme pro získání kouzelnické hulky! :) 

 

PROJEKTOVÝ DEN- KAMARÁDEM BÝT, KAMARÁDA MÍT

Projektové dny jsou moc fajn. Jsou plné her, kvízů a různých aktivit. Dnešní projektový den byl hlavně o kamarádství. Rozhovory o týmu, přátelství, šikaně a pomoci doprovázely hry pro týmy či dvojice. Tolik jsme se nasmáli! :) Nakonec jsme kreslili kamarády ze třídy, také jsme si udělali pravidla a zpečetěli je svou rukou na plátno. Celý den byl zakončený vyráběním náramků přátelství. :)