DUBEN    

 

 

28.4. Čarodějnický den

S dětmi jsme nejprve tvořili a pracovali ve třídě. Stihli jsme si zpracovat několik čarodějnických pracovních listů a poté venku několik úkolů, jako např. hod krysou, let na štěti, vaření lektvaru nebo se dostat přes pavučinu. Po splnění úkolů přišlo zasloužené opékaní nejen buřtíků a poté došlo i na malování na obličej. Všichni jsme si to moc užili.

 

Další fotografie

 

 

19.4. Oko Země

Enviromentální program "Oko Země" - beseda

 

 

18.4. Projektový den "Den Země", Ukliďme Česko

Dnešní projektový den jsme věnovali naší Zeměkoukli. V první čáasti dopoledne jsme si povídali o tom, jak o tu naší Zemi pečovat, co dělat, aby vzkvétala. Ve druhé části dne jsme se zaměřili na úklid kolem naší školy, kde trávíme čas, kudy chodíme.. A ať se to nezdálo, nasbírali jsme toho spousty a nejkurioznější nález byly cyklistické helmy :-)

 

5.4. Veselé zoubky

Ve středu nás čekal projekt Veselé zoubky, kdy hned ráno, jsme si řekli, jak o zoubky pečovat, co zoubkům škodí a co jim naopak pomáhá zdravě růst. Čekal nás malý kvíz a odměnou nám pak byla taška, která ukrývala dětskou pastu, kartáček, žvýkačky a přesípací hodiny, pro správné časování, po které máme zoubky čistit :-)

 

4.4. Velikonoční výzdoba

Dnes jsme s dětmi vyrazili pěšmo na Velikonoční výzdobu kladenského zámeckého parku. Cestou jsme si udělali zastávku v dřevěné zoo, kousek od GDM a pak už vesele do cíle. Park je krásně velikonočně vyzdoben a kromě prohlídky, jsme se zůčastnili i velikonoční soutěže, kdy jsme odpovídali na otázky, které souvisely s výzdobou a s Velikonocemi. V závěru jsme za správně zodpovězené otázky dostali sladkou odměnu :-) Den jsme si s dětmi náramně užili a celkem našlapali 5km :-)

 

 

A jaro u nás :-)

 

Co nás čeká v dubnu? 

4.4. Velikonoční výzdoba v Zámeckém parku
5.4. Projekt - Veselé zoubky
6.4. Velikonoční prázdniny
7.4. Velký pátek
10.4. Velikonoční pondělí
18.4. Projektový den - Den Země, ukliďmě Česko
19.4. Enviromentální program - Oko země
28.4. Pálení Čarodějnic