I. L - leden

28. 1.

Hurááá vysvědčení

Ve čtvrtek jsem mým šikovným prvňáčkům rozdalala jejich úplně první vysvědčení. Děti se moc těšily. :-)

Aby nám to čekání na poslední hodinu uteklo, tak jsme četli, počítali, ale také si zahráli hry.

20. 1.

Sebastian svátek slaví.

my přejeme štěstí, zdraví.....

13. 1.

PANÍ ZIMA

Dnes jsme si ve výtvarné výchově povídali, jak by mohla vypadat paní Zima. Řekli jsme si, jaké studené barvy by mohla mít na sobě a čím by mohla být ozdobena. Představili jsme si jí s dlouhými modrými vlasy a s korálky z ledu na krku. A abychom nezůstali jen u představ, děti paní Zimu nakreslily.

4. 1.

Vánoce v lednu? Proč ne. :-)

Vzhledem k tomu, že v předvánoční čas nás bylo ve škole velmi málo, rozhodli jsme se, že Vánoce oslavíme až v lednu. První školní den v novém roce na nás čekala nadílka od Ježíška. Rozdali jsme si dárečky, pověděli jsme si o vánočních zvycích a popřáli jsme si do nového roku. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na učení.

Vážení rodiče,

od 4. ledna 2021 školy opět fungují v režimu PES 5. Naše třída se i nadále vzdělává prezenčně - děti chodí do školy, výuka probíhá beze změn dle rozvrhu.

ŠKOLNÍ DRUŽINA – ranní družina probíhá od 6,40 do 7,40 – nejpozději je možné přijít do 7,00 hod. Odpolední družina bude v provozu do 16,00 hod.

Tento pokyn platí do 10.1.2021.