Důležité upozornění

30. 08. 2024
2vgn7munxp_____no_parking_funny

Vážení rodiče,

s ohledem na probíhající rekonstrukci naší školy bychom vás chtěli informovat, že do konce měsíce října platí přísný zákaz vjezdu na parkoviště před budovou školy. Tato opatření jsou nezbytná pro zajištění bezpečnosti dětí, personálu i vás, rodičů.

Děkujeme vám za pochopení a spolupráci.

Přivítejme společně nový školní rok!

První týden školního roku je vždy důležitým obdobím, kdy se žáci po prázdninách vrací zpět do školních lavic a začínají nový školní rok. Abychom vám usnadnili orientaci, připravili jsme podrobný rozpis organizace výuky pro tento týden. Zohlednili jsme i probíhající rekonstrukci školní budovy, která ovlivní rozvrh vyšších tříd.

Organizace výuky v 1. školním týdnu:

Pondělí 2. 9.:

• 8:00 – 8:45: Slavnostní zahájení nového školního roku 2024/2025 ve třídách.
  • Po slavnostním zahájení proběhne krátké setkání rodičů s třídními učiteli (třídy I.Z, I.L, PT), kde budou žáci převzati asistenty.
  • 8:00: Paní Petrášová bude přijímat přihlášky do školní družiny (ŠD).

Úterý 3. 9.:

• 8:00 – 11:30: Organizační zajištění začátku školního roku pro všechny třídy.
  • Pro třídy I.Z, I.L, PT budou probíhat 2 vyučovací hodiny.
  • Ostatní třídy budou mít výuku do 11:30 s ohledem na probíhající rekonstrukci školy.

Středa 4. 9.:

• 8:00 – 11:30: Organizační zajištění začátku školního roku pro všechny třídy.
  • Pro třídy I.Z, I.L, PT budou probíhat 2 vyučovací hodiny.

Čtvrtek 5. 9.:

• 8:00 – 11:30: Výuka dle aktuálních rozvrhů hodin pro všechny třídy.
  • Pro třídy I.Z, I.L, PT budou probíhat 3 vyučovací hodiny.
  • Vyšší třídy budou mít výuku do 11:30 s ohledem na probíhající rekonstrukci školy.

Pátek 6. 9.:

• 8:00 – 11:30: Výuka dle aktuálních rozvrhů hodin pro všechny třídy.
  • Pro třídy I.Z, I.L, PT budou probíhat 3 vyučovací hodiny.

Od pondělí 9. 9. pak již probíhá výuka dle běžného rozvrhu pro všechny třídy.