Pálení čarodějnic - VI.Z
Na konci dubna jsme si během dopoledne užili pálení čarodějnic na školní zahradě. Vyrobili jsme si vlastní čarodějnici, zasoutěžili si v zábavných úkolech a nechybělo ani opékání špekáčků. Dopoledne plné smíchu a dobré nálady jsme si všichni moc užili. 🔥🧙♀️
- 1
- 2
