VII. Z - červen

KRÁSNÉ PRÁZDNINY!!!

Pomůcky pro školní rok 2024-2025, Pomůcky pro budoucí osmáky

V pátek 28. června slavnostní ukončení školního roku 2023/2024. Předání vysvědčení, odchod na hlavní prázdniny cca 8,30 hod.

V týdnu od 24. června, pondělí do 27. června, čtvrtek je výuka od 8,00 hod.  do 12,00 hod. Celý týden bude organizační zajistění konce školního roku 2023/2024. Vracení učebnic - pondělí, úklid třídy, šatny apod. úterý - čtvrtek.

21. června prohlídka zříceniny hradu OKOŘ a přilehlého okolí. Další fotogalerie

Cesta autobusovou linkou tam i zpět.

20. června společný výlet na zámek ZBIROH, prohlídka města BEROUN. Pojedou společně žáci druhého stupně. Autobusová doprava je zajištěna. Předpokládaný čas návratu 14, 30 - 15, 00 hodin.

Další fotogalerie

Ve středu 19. června projektový den ŠKOLA A ZDRAVÍ. Výuka do 12, 25 hod. Zaměříme se na pohodu prostředí a zdravé učení.

17. června akce na nám. Starosty Pavla Kladno, PRVNÍ POMOC PRO VŠECHNY    Další fotogalerie

14. června jedeme do Prahy, na prohlídku Národního zemědělského muzea. Pojedeme vlakem, dvě stanice tramvají k budově muzea.

Další fotogalerie

V pátek 7. června z důvodu voleb do EURO parlamentu výuka končí ve 12, 25 hodin.

Poslední měsíc školní docházky a hurááá na prázdniny!!!