LETŇANY – HARMONOGRAM ČERVEN

21.6. - Školní výlet s přespáním pod stany

20.6. - Výlet na zámek ve Zbirohu, historie Berouna

19.6. - Projektový den - Škola a zdraví

Žáci měli za úkol se rozdělit do dvou skupin, kde týmově soutěžili v rozpoznávání jídel po slepu. Za každé uhádnuté jídlo dostali bod. Žáci přinesli velmi zajímavé ochutnávky a tato disciplína je velmi bavila.

Další fotografie - Projektový den - Škola a zdraví - VI.Z

17.6. - První pomoc pro všechny - ukázka první pomoci ve spolupráci s VOŠ zdravotnická Kladno, Magistrátem města Kladna, MP, ZZS a HZS na náměstí Starosty Pavla

Další fotogalerie - První pomoc - VI.Z

10.6. - Včelař - beseda se včelařem