ČERVEN

18.6. - Sletiště - trampolínový pak a Biopark

19.6. - Projektový den Škola a zdraví

28.6. - Vysvědčení

Všem rodičům děkuji za spolupráci, přeji krásné léto a budu se těšit v září na shledanou:-)

Seznam školních potřeb 2024/25 II.Z

Vysvědčení

Tak dnes jsem se s mými malými indiány rozloučila. Jak jinak než indiánsky...ještě jsme si naposledy zatančili a zazpívali, dali si dortík na rozloučenou a teď už hurá na prázdniny :-)

Projektový den Škola a zdraví

Projektový den jsme zahájili v komunitním kruhu, kde jsme si zopakovali zásady zdravého životního stylu a zdravé výživy. Následně jsme se již pustili do výroby zdravé svačinky. Děti škrábaly, loupaly, krájely a práce je moc bavila. Společnými silami vytvořily jednohubky s pomazánkou z tvarohu obložené šunkou a sýrem. K tomu přikusovaly okurku, papriku, rajčátka a mrkev. Jako sladkou tečku připravily ovocný bar, kde nechyběl meloun, hroznové víno, ananas a banány. No prostě samé super vitamínové dobroty. Nakonec to také společnými silami snědly ....a že toho bylo :-).

Sletiště - trampolínový park a Biopark

V úterý jsme se vydali do trampolínového parku na Sletiště, ale ještě před tím jsme navštívili nedaleký Biopark, kde si děti pohrály. Nejvíce se jim líbily různé prvky na čerpání vody.

První pomoc pro všechny

V pondělí jsme se zúčastnili akce "První pomoc pro všechny", která se konala na Náměstí starosty Pavla. Studenti zdravotní školy zde ukazovali našim žákům jak správně ošetřit různé druhy poranění. Dále zde byli strážníci Městské policie, hasiči s ukázkou techniky a záchranáři ze Záchranné služby. Užili jsme si krásné dopoledne a dozvěděli se spoustu nových a užitečných věcí.

DinoPark Plzeň

Dlouho očekávaný výlet je tu. Do Plzně na dinosaury jsme se moc těšili, ale že to bude takhle parádní výlet jsme tedy nečekali :-). Užili jsme si spoustu zábavy, legrace a dozvěděli jsme se hodně nových věcí. Navštívili jsme i 3D kino a na vlastní kůži zažili sílu bouře. Dali jsme si také něco dobrého na zub a pohráli si na místních zábavních prvcích. :-)

Jak to mají včelky

Dnes jsme měli velmi zajímavou přednášku s panem včelařem, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých a užitečných věcí o včeličkách. :-)