V. L - červen

Co nás čeká v měsíci červnu:

10.6. - beseda se včelařem

19.6. - projektový den Škola a zdraví

20.6. - výlet do Mirakula

24. a 26.6. - organizace zábavného dopoledne pro MŠ

V týdnu od 24. 6. do 27. 6. bude končit výuka v 11,30 hod.

28.6. - vydání vysvědčení, konec v 8,45 hod.

Rozloučení

V pátek 28. června jsme nejenom dostali vysvědčení, ale také jsme se loučili s logo třídou, kam většina z nás chodila pět let. V září nás čeká už šestá třída. Ale teď nás čekají zasloužené prázdniny tak ahoj!

Dopoledne pro školku

Krásné dopoledne jsme připravili ve spolupráci s kamarády z jiných tříd pro děti ze školky. Cílem bylo pobavit je a zpříjemnit jim čas před tím, než si budou užívat prázdniny. Dopoledne se všem moc líbilo a nás čeká ještě jedno ve středu.

Výlet do Mirákula

Ve čtvrtek 20. 6. před osmou hodinou ranní jsme vyrazili na náš poslední společný výlet a to do Mirákula, na který jsme se už dlouho těšili. Cesta autobusem proběhla v pohodě a po příjezdu jsme se konečně mohli věnovat nespoutané celodenní zábavě. Výlet jsme si moc užili - byl to super  zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat.

Anglický jazyk - třídní projekt

V hodinách anglického jazyka jsme zpracovali projekt o historických památkách v Londýně a v Praze. Nejprve jsme si vyprávěli o historii a památkách Prahy a Londýna, propojili jsme mezipředmětové vztahy a zábavnou formou jsme si rozšířili slovní zásobu. Práce na třídním projektu nás moc bavila.

Co (ne) víme o včelách

V pondělí 10.6. jsme se zúčastnili velmi zajímavé besedy se včelařem panem Cafourkem. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o tomto užitečném hmyzu. Beseda byla skvělá a moc se nám líbila.