IV. L - květen

Obsah stránky se připravuje.

Co nás čeká v květnu

1.5. Státní svátek

8.5. Státní svátek

14.5. Dopravní hřiště

23.5. Návštěva Zemědělského muzea Praha

31.5 Dětský den

Tvoření

Děti si vyrábí svíčky ze včelých plástů

Práce s mapou

Děti si vystříhly mapu jednoho okresu a vyhledaly si obrázky památek, které jou v tomto okresu a našly místo, kde se památka nachází.

Dopravní hřiště

14.5. jsme navštívili dopravní hřiště. Děti si procvičily pravidla silničního provozu za bezpečných podmínek.

Projektový den Multikultura

16.5. jsme se v rámci projektového dne vypravili mezi děti v Africe. Dozvěděli jsme se, jak žijí, chodí do školy, jaké mají povinnosti a radosti. Africké děti se umí radovat i z mála věcí. Jeden chlapeček nám řekl, že je velmi bohatý, protože má hodně hraček - měl tři... Vzdělání si musí hradit, zdravotní péče není na takové úrovni jako u nás, což naše děti trochu zarmoutilo.

IV.L Multikultura

Řečová výchova

Naše hodina řečové výchovy probíhala na nově vybavené chodbě. Děti o vyučování na chodbě měly velký zájem, tak slibuji, že si vyučování zopakujeme. Na fotografiích si děti prohlíží obrázky, které následně popisují a ostatní se snaží uhodnout, co kamarád má za obrázek.

IV.L řečová výchova