I. S - duben

Co nás čeká a nemine tento měsíc:

2.4. Návrat po Velikonočních prázdninách

15.4. Projektový den "Den Země", výuka je do 11:30.

17.4. 2024 Beseda - MP Policie a psovod

18.4. 2024 - třídní schůzky - 14:30

29.4. 2024 Opékání vuřtů - přinést vuřty a pečivo

30.4. Program "hasičský sbor"

I.S Pracovní výchova

Tento týden jsme se věnovali ve věcném učení hmyzu, především včelám, jak opylovávají rostliny, jak se produkuje med, atd. V rámci pracovní výchovy si každý žák sroloval z včelího vosku svíčku :)

Beseda MP Policie

Dnešní setkání s MP policií a psovodem byl pro žáky zážitek. Dozvěděli se, co MP použivá při své práci a nejvíce je zaujmul policejní pes, který ukázal, co vše umí a na závěr se s námi vyfotil :)

Projektový den "Den Země"

V pondělí 15.4. proběhl na naší škole projektový den, který nám měl připomenout, že 22. dubna je Den Země. Součástí projektového vyučování byla také účast na celorepublikové dobrovolnické akci "Ukliďme Česko". Vyrazili jsme do lesa, "vyzbrojili" jsme se rukavicemi, velkými pytli a čistili jsme les směrem ke Hřebči.

Cvičení s trenérem

Opět jsme započali měsíc s novým trenérem, kde žáci byli rozděleni do týmu. Součástí hodiny byla i překážková dráha, aby se na úvod zahřáli :)