VIII. Z - duben

Co nás čeká a nemine....

1.4.24 - Velikonoční pondělí

8.4.24 - divadlo Forum - finanční gramotnost v rámci zážitkové pedagogiky

15.4.24 - projektový den - Životní prostředí a celostátní akce Ukliďme Česko

15.4.24 - pedagogická rada

30.4.24 - pálení čarodějnic

Projektový den na stále více aktuální téma životního prostředí proběhl opět v kamarádské a pracovní náladě. Kromě zamyšlení nad současnou situací a zejména nad otázkou, jak každý znás může přispívat ke zlepšení stávajícího stavu, jsme se vydali i do okolí školy a vyčistili jsme některé plochy od pohozených odpadků. Fotogalerie zde

Rej čarodějnice na školní zahradě se vydařil. Přes nejistotu, zda bude možné rozdělat na školní zahradě oheň, se nakonec vše za dodržení přísných pravidel uskutečnilo. Na zahradě bylo možné vidět parádně vyvedné čarodějnice, žáky v různých hloučcích věnujících se opékání buřtů, skupinky zabývající se sportem s míči a talíři, ale hlavně spokojené tváře, užívající si slunečného dne v příjemném prostředí. Fotogalerie zde.