VII. Z - březen

28. března velikonoční prázdniny, 29. března Velký pátek, 1. dubna velikonoční pondělí.

22. března ŘEDITELSKÉ VOLNO!

V pondělí 26. března se naši žáci po roce opět setkali na besedě se spisovatelkou MICHAELOU FIŠAROVOU. Je autorkou několika knih pro děti. Často se inspirovala školním prostředím. Setkání bylo zaměřeno na podporu čtenářské gramotnosti.

21. března beseda, pan Coubal - LIDOOPI (Afrika)

18. března beseda na téma FINANČNÍ GRAMOTNOST

Jedná se o celosvětovou kampaň Organizací pro hospodářskou spolupráci a rozvoj, zaměřenou na žáky a studenty a sociálně ohrožené skupiny obyvatel.

Čekají nás VELIKONOČNÍ dílničky, 12. března, od třetí do páté vyučovací hodiny, 9,50 - 12,25 hod.

Seznámíme se s lidovými tradicemi, vyrobíme dárečky a velikonoční dekorace na VELIKONOČNÍ JARMARK.

Čtvrtek 7. března projektový den ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST. Projektový den bude přípravou na soutěž, Kladenská poema, která se prvně konala v loňském roce. Zaměříme se především na poezii, ale nezapomeneme si připomenout důležitou roli literatury v lidském životě.

Výuka bude do 12, 25 hodin.

V pondělí 4. března se sejdeme po jarních prázdninách.