Březen stock fotografie, royalty free Březen obrázky | Depositphotos

Velikonoční prázdniny 2024 - Oficiální stránky obce Melč

25.3.2024 - Beseda se spisovatelkou

22.3. Ředitelské volno

21.3.2024 - Přednáška Lidoopi (Coubal)

Již tradičně nám pan Petr Coubal přinesl přednášky, které jsou realizovány v rámci výchovně vzdělávacího projektu Nejbohatší ekosystémy planety Země (NEPZ). Aktuálním tématem byli Lidoopi. Mohli jsme shlédnout krátký film natočený přímo v terénu, který nám přiblížil život opic. Pan Petr Coubal je zároveň terénním pracovníkem, který se vedle své přednáškové činnosti aktivně podílí na ochraně přírody pod hlavičkou neziskové organizace Prales dětem. Cílem přednášek je podpořit a obnovit respekt a úctu k přírodě.

18. - 20.3. - Velikonoční prodejní jarmark ve vestibulu školy

12.3. - Tvoření výrobků na velikonoční jarmark - od 3.vyučovací hodiny, výuka končí ve 12:25 hod.

Dnešní den jsme věnovali velikonoční výuce. Nejprve jsme si připomněli proč se slaví Velikonoce a jaké zvyky a tradice svátky jara přináší. Poté jsme se věnovali tvoření výrobků na velikonoční jarmark.

Velikonoční tvoření - VI.Z

7.3. Projektový den - Čtenářská gramotnost - školní kolo recitační soutěže Kladenská poema

Během projektového dne jsme si zkusili vytvořit třídní komiks, kde jsme pracovali ve skupinách a každý příběh byl originál. :)

Dalším úkolem v projektovém dni byly recitace básní, kde se vybíral recitátor z několika tříd, který bude prezentovat naší školu v recitační soutěži Kladenské poemy. Za naší třídu jsme mohli slyšet básně ze Srbska i z Ukrajiny.

Recitace - VI.Z

5.3. - Den otevřených dveří