VII. Z - prosinec

21. prosince výlet VÁNOČNÍ PRAHA. Prohlídka historických památek, z Pražského hradu procházka Nerudovou ulicí, směrem ke Karlovu mostu, Kampa.

14. prosince PROJEKTOVÝ DEN. Napříč profesemi-MOJE VOLBA. Vyučování do 12, 25hod.

Seznámení se s profesním uplatněním. Možnost dalšího vzdělání. Vhodný výběr školy podle zájmu žáka. Jak se připravit na budoucí povolání. Co mě baví, zajímá.

Předávání ocenění nejlepšímu žáku třídy v kvízu Finanční gramotnost

Od 11. prosince prodejní VÁNOČNÍ JARMARK.

6. prosince Sládečkovo vlastivědné muzeum. Výtvarná dílna v muzeu-PROSTOROVÁ KNIHA. Odchod od školy 8, 10 hod. Pátá vyučovací hodina dle rozvrhu hodin.

Jak se tvoří prostorová kniha. Praktická tvorba vlastní knížky.

Václav Junek-Z KLADNA AŽ NA KONEC SVĚTA, vernisáž. O tvorbě a životě kladenského rodáka.

1. prosinec Vánoční dílničky. Pět vyučovacích hodin budeme připravovat výrobky na VÁNOČNÍ JARMARK. Šestá vyučovací hodina dle aktuálního rozvrhu.