PROSINEC

CO NÁS ČEKÁ:

1. Vánoční dílničky

4. Vánoční koncert ve škole

5. Mikulášská výuka - možná přijde i Mikuláš :-)

12. Krejčík Honza - hudební pořad v kině Hutník

14. Projektový den - Volba povolání

15. Vánoční tvoření s rodiči

22. Vánoční den

Od 11. 12. VÁNOČNÍ JARMARK VE ŠKOLE

 

Vánoční den

Další fotografie

Krásně prožité dopoledne, se vším všudy. Dárečky, zvyky a tradice, dopis od Glorie, hodně dobrot a hlavně dobrá nálada. Teď už jen aby přišel Ježíšek k nám domů :-)

Vánoční tvoření s rodiči


Krásné odpoledne jsme si užili ve společnosti svých rodičů. Jsme moc rádi, že se přišli podívat za námi do školy, a spoleně nasáli předvánoční atmosféru výrobou krásných dekorací do našich domovů.... :-)

Projektový den - Výchova k volbě povolání

  

Další fotografie

Tentokrát jsme projektový den rzdělili do dvou částí. V té první jsme se věnovali nejrůznějším povolání formou her, čtenářských i pantomimických dovedností. Poté jsme si vyrobili kuchařské čepice a pustili se do pečení cukroví. To se nám povedlo, a my si na něm pochutnáme na našem Vánočním dnu.

Krejčík Honza

Další fotografie

Krejčíka Honzu jsem viděli již podruhé. Tentokrát si program připravil ve vánočním duchu. Nechyběla samozřejmě, jak je u něj zvykem, veliká legrace. Všichni jsme si zazpívali i zatančili a hlavně se zasmái...

Adventní čas....

Další fotografie

Čekání na Ježíška si krátíme různými aktivitami spojenými s adventem. Každé pondělí si zapalujeme svíčku, pojídáme sladkosti z adventního kalendáře, napsali jsme Ježíškovi a ozdobili vánoční stromeček. Ještě nás čeká spousta čtení s vánočním nádechem a také tvoření s rodiči :-)

 
Jarmark

Nemáte ještě všechny dárky? Nezapomeňte na náš jarmark, který je plný krásných věcí........ :-)

Vánoční výzdoba


Další fotografie

Po tvoření na jarmark jsme se pustili do malování, aby i naše chodby zdobily vánočně laděné obrázky :-

 

Mikulášský den

Další fotografie

Mikulášský den se vším všudy - zábava, výuka, překvapení a také trochu strachu.... Zůstali jsme ve třídě všichni, nikdo v pekle netopí, takže jedeme dál :-)

Vánoční koncert


Další fotografie

V předvánočním čase nás navštívili, tak jako každý rok, muzikanti s oblíbenými vánočními i pohádkovými písničkami. Samozřejmě jsme také museli odpovídat na záludné otázky :-) A nakonec jsme si pěkně zatancovali :-) Byl to moc příjemný start školního týdne!

Vánoční dílničky


Další fotografie

Celý páteční den jsme strávili výrobou vánočních dekorací, které bychom vám chtěli nabídnout na našem školním jarmarku. Podařilo se nám vytvořit spoustu krásných věcí, kterými si můžete o Vánocích udělat radost...Nebo jí udělat někomu jinému :-)

Trenéři do škol - Tanec


Další fotografie

Tento měsíc se tělocvikem protančíme :-)