IV. L - prosinec

Co nás tento měsíc čeká:

1.12. Vánoční dílničky

4.12. Vánoční koncert

7.12. Divadlo Lampion

14.12. Projektový den - Volba povolání

23.12. 2023 - 2.1. 2024 Vánoční prázdniny

Hudební výchova - hra na hudební nástroje

Žáci si dobrovolně vybrali jednotlivé hudební nástroje, na který budou hrát. Zkoušeli jsme hrát ve skupině písničku "Já mám koně, vraný koně".

Všichni vyzkoušeli několik hudebních nástrojů. Hodina se nám povedla :)

Projektový den Výchova k volbě povolání

Během projektového dne jsme se seznámili s pojmem povolání. Co tento pojem znamená? Žáci hádali, co každé povolání je, co konkrétně dělá a jaké pomůcky k tomu využívá. Na závěr projektového dne měl každý žák za úkol říci, čím by chtěl být a proč – rozvinout jednoduchými větami.

SETKÁNÍ S ČERTY

Čerti ve třídě(Fotogalerie)

A je to tady. Pekelná návštěva je za námi. Uf! To vám bylo ale překvapení. Řekli jsme čertům krásnou básničku o pekle a za to jsme dostali od anděla odměnu. Také jsme slíbili, že nebudeme zlobit. No, snad nám to vydrží.

Vánoční koncert

Jako každý rok se konal vánoční koncert za doprovodu dvou muzikantů, kteří hráli na kytaru a zpívali vánoční koledy. Po každé koledě žákům položili vánoční otázku.

Cvičení s trenérem - tanec

Tento měsíc cvičí děti trenérka tance. Pro děti připravila překážkovou dráhu, kde byly zahrnuty všechny náčiní a sportovní nářadí. Hodina probíhala za doprovodu hudby.

Vánoční dílničky