IV. L - listopad

Co nás tento měsíc čeká:

15.11. Sládečkovo muzeum - Pat a Mat - 50,-Kč

17.11. Státní svátek

22.11. Projektový den - Finanční gramotnost - konec výuky v 11:30

27.11. 2023 Třídní schůzky - 15:00 - 16:00

29.11. Ekologická přednáška pan Coubal - Kostarika, Nepál - 50,- Kč

INFORMATIKA - ROBOTI VEX 123

Programování těchto robotů známe již z minulého roku, ale nyní jsme se je učili programovat pomocí kódovacích desek. I tento způsob nám moc dobře šel, přestože jsou příkazy psané v angličtině.

SLÁDEČKOVO MUZEUM

Dnes jsme navštívili výstavu Pat a Mat. Plnili jsme různé úkoly, hráli jsme si a kreslili. Také jsme se dozvěděli jak vzniká film nebo kdo je autorem této povedené dvojice.

IV.L Pat a Mat

Lapbook

Žáci si vytvořili svůj vlastní lapbook, při kterém jsme potřebovali nůžky, pastelky, barevný papír. Při práci jsme si povídali o halloweenu a odpovídali na jednoduché otázky.

Když se v Informatice daří, je to radost veliká :-). S novými úkoly od robota Emila jsme se popasovali výborně..

Cvičení s trenérem - judo

O tělesnou výchovu jsme cvičili s trenérem na téma judo. Pan trenér zadal jednoduché pokyny, co žáci mají dělat. Moc se jim to líbilo.