V. Z - září

29.9.- Ředitelské volno

28.9.- státní svátek

Ministerstvo práce a sociálních věcí - Den české státnosti je český státní  svátek, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv.  Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a

26.9. Ukliďme Česko

Dnes jsme se vydali se třídou v rámci akce ,,Ukliďme Česko " uklízet odpadky do blízkého lesa. Nacházeli jsme spoustu zajímavých kuriozit například- mikinu, rukavice, dětskou deku, rtěnku,  nepojízdné jízdní kolo a další.
Fotogalerie zde

26.9.- ukliďme Česko- 1. a 2. hodina dle rozvrhu, 3. a 4. vyučovací hodina v terénu.

Slavíme Den přátelství · Pigy.cz · pohádkové rádio · hry · omalovánky ·  zábava pro děti

Projektový den

13.9. Jsme měli projektový den. Nejprve jsme si v kroužku povídali na téma přátelství. Kdo má jakého kamaráda a čeho si na něm váží. Proč je přátelství důležité. Jak se správně zachovat v krizové situaci. Dalšími aktivitami bylo sepsání pravidel přátelství, psaní milého vzkazu každému spolužákovi a na závěr jsme si namalovali strom přátelství.

fotogalerie zde

4. 9.- slavnostní zahájení šk.roku 8:00- 8:45