V. Z - březen

Koupelnová předložka Zajíček a velikonoční vajíčko kreslené ilustrace -  PIXERS.CZ

27.3. Jsme měli Noc s Andersenem. sešli jsme se v 17:00. Odnesli jsme si věci do třídy a pak následovala krátká beseda o panu Andersenovi. Společně jsme si zopakovali informace, které již dávno známe. Následovala Úniková hra. Zde jsme ve skupinkách museli rozluštit připravené rébusy. Tato hra nás velice bavila. K večeři jsme si opekli buřta. Chvilku jsme si pohráli na zahradě a za tmy jsme se vraceli do třídy, kde jsme si na závěr pustili pohádku. Postupně jsme začali usínat. Ráno jsme měli nachystanou snídani a drobné odměny za účast. Všem se akce velmi líbila.

Fotogalerie zde

21.3. Jsme měli opět přednášku od pana Coubala OKO Země. Tentokrát se věnoval Lidoopům. Pouštěl nám různá videa z terénu a doprovázel jej vyprávěním. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Tyto přednášky nás vždy velice baví.

Projektový den 7.3.

tento den jsme věnovali pohádce Lichožrouti. dalším tématem byly básně. Na závěr jsme si ve třídě vzájemně přednesli báseň kterou jsme si vybrali. Tři nejlepší z nás ji pak přednášeli před spolužáky z jiných tříd. Tento den jsme si velice užili.

Co nás v tomto měsíci čeká:

7.3.- Projektový den- zkrácená výuka- konec v 11:30

20.3.- Velikonoční tvoření rodičů a dětí