Návrat do škol od 30. 11. 2020

25. 11. 2020
lo4xeb8r7v_____Koronavirus

Vážení rodiče,

dne 30.11.2020 se k prezenční výuce vrací všichni žáci 1. stupně běžných tříd, žáci IX. třídy a nadále přípravná třída a všechny speciální třídy.

Jedná se o třídy: PT, I.L, II.L, I.Z, II.Z, III.Z, IV.Z, V.Z, IX.Z, V., VII., IX., I.S., II.S, III.S

Žáci musí dodržovat hygienická a bezpečnostní opatření a budou se řídit pokyny pedagogů.

Dezinfekce je zajištěna ve všech prostorách školy. Je třeba, aby si žáci opět donesli dvě roušky. Do tříd si budou všichni nosit bundy vzhledem k pravidelnému větrání vnitřních prostor.

Zajistěte svým dětem obědy – nejpozději 27.11.

Obědy budou probíhat dle rozpisu jednotlivých tříd, na základě Vašeho přihlášení a pokynů 4.ZŠ Kladno, Norská.

Proto budete případně na své děti čekat před školou, dokud se nevrátí z oběda.

Školní družina

Ranní družinaprobíhá bez změn, v případě nutné potřeby umístění dítěte do ranní ŠD, nahlaste tuto skutečnost do 27.11. třídní učitelce Vašeho dítěte. Děti ráno přicházejí nejpozději do 7,00 hod.

Odpolední družina – probíhá do 15,30 hod.

Nadále je povinná DISTANČNÍ VÝUKA PRO ŽÁKY VI.Z, VII.Z., VIII.Z tříd.

Bude probíhat v týdenních cyklech.

V týdnu od 30.11. – 4.12. – přichází do školy třída VI.Z

• na distanční výuce zůstává třída VII.Z a VIII.Z

V týdnu od 7.12. – 11.12. – přichází do školy třída VII.Z a VIII.Z

• na distanční výuce zůstává třída VI.Z

V týdnu od 14.12. – 18.12. – přichází do školy třída VI.Z

• na distanční výuce zůstává třída VII.Z a VIII.Z

V týdnu od 21.12. – 22.12. – přichází do školy třída VII.Z a VIII.Z

• na distanční výuce zůstává třída VI.Z

Nadále sledujte webové stránky školy, kde jsou pravidelně vyvěšeny aktuální informace.