III.S

asistent učitele: Stanislava Nádvorníková

konzultační hodiny: čtvrtek 11:30 - 12:30 hodin

ČERVEN

V měsíci červnu budeme hlavně opakovat probranou látku, budou probíhat individuální konzultace žáků při předávání učiva nebo konzultace 2.stupně dle rozpisů a to do 26.6. 2020.

23.6. 2020 budou učitelé naposledy vybírat zadané učivo.

KVĚTEN

Vážení rodiče,

pracovní listy a zadání je možno vyzvednout v budově školy každé úterý od 8:00 do 12:00 hodin.

Ve středu od 8:00 do 12:00 hodin – dle dohody s třídním učitelem.

DUBEN

Vážení rodiče,

Ve středu od 8:00 do 12:00 hodin – dle dohody s třídním učitelem.

BŘEZEN

Vážení rodiče,

pracovní listy a zadání je možno vyzvednout v budově školy v úterý od 8:00 do 10:00 hod.

Milí žáci,

po dobu přerušení výuky ve škole budete dostávat úkoly na jednotlivé předměty od příslušných učitelů. Úkoly budou vždy na období jednoho týdne. První sada úkolů začíná 16. března a 24. března atd. smiley. Takto budeme postupovat až do otevření školy.

Úkoly vypracujte podle instrukcí. Pokud budete mít nějaké dotazy, obraťte se e-mailem přímo na vyučujícího, který vás daný předmět učí. Zároveň průběžně posílejte vypracované úkoly e-mailem. E-mailovou adresu učitelů najdete v rámci zadání nebo na stránkách školy.

Odkazy na zadané úkoly jsou na této stránce nahoře v záhlaví, pod názvem NAŠÍ třídy.

9.-13.3. Jarní prázdniny

Měsíc březen? Těšíme se na jarní prázdniny a doufáme, že bude hezky.

ÚNOR

Měsíc únor byl pro nás sportovní výzvou. Těšili jsme na turnaj ve florbale, kde jsme si opět výborně zahráli a postavili se výzvě v podobě žáků II. stupně. Protože nás bylo málo, doplnili nás ještě žáci ze IV. A V.Z.  Cvičení v přírodě vlastně ani nebylo v přírodě. Protože bylo vydáno varování, aby vzhledem k nepříznivému počasí nechodili lidé do lesa (vichřice), překonávali jsme překážky a nerovnosti terénu ve městě. Zopakovali jsme si dopravní předpisy a zastavili se na vlakovém nádraží, kde jsme se učili číst z jízdního řádu. Pořádně zmrzlí jsme se rádi vrátili na chvíli do školy a potom utíkali domů.

27.2. Den otevřených dveří

Sportovní dopoledne – Turnaj tříd ve florbale

19.2. Projektový den – Cvičení v přírodě

LEDEN

Měsíc leden  byl věnován finanční gramotnosti. Hráli jsme si na obchod a pomocí cvičných peněz si kupovali různé maličkosti. Někteří si neuměli spočítat, kolik peněz mají a kolik jim má prodavačka vrátit. Je to výzva do konce školního roku. Vzhledem k tomu, že někteří letos končí školní docházku, musíme na tom zapracovat. Také jsme si přiblížili osobnosti na bankovkách a řekli si o nich to nejdůležitější. Velmi se nám povedl plakát „obchodu“, který jsme si dali na chodbu.

21.1. Projektový den – Finanční gramotnost

PROSINEC

Měsíc prosinec byl věnován přípravám na vánoční svátky, pečení a smažení a výrobě různých dekorací a maličkostí na prodejní výstavu. Také jsme vyrobili vánoční přáníčka pro dědečky a babičky v domově důchodců. Během měsíce jsme si byli také zabruslit na náměstí a podívat se na ozdobené stromečky různých škol. Nejvíc se nám samozřejmě líbil ten náš. Také se nám povedla výzdoba ve třídě a na chodbě. Také jsme byli úspěšní na florbalovém turnaji, kde jsme bojovali proti mužstvům z II. stupně.

20.12. Vánoční florbalový turnaj

19.12. Soutěže v tělocvičně školy

18.12. Vánoční posezení

16.-18.12. Vánoční prodejní výstava

17.12. Koncert v tělocvičně školy

5.12. Čert a Mikuláš ve škole

LISTOPAD

Měsíc listopad byl pro nás měsícem barev. Vytvořili jsme krásné podzimní stromy, které hrály všemi barvami. Také jsme si řekli, proč je listopad listo-pad a určovali jsme listy z různých stromů.

18.11. Projektový den – Barevný svět aneb napříč kontinenty

6.11. Fotografování třídy

ŘÍJEN

Měsíc říjen byl věnován Halloweenu. Dýně jsme vyřezávali, z dýní jsme vařili, dýně byly na každém kroku. Strašidelně jsme si vyzdobili třídu a povídali si o tom, jak Halloween vznikl a jak se slaví ve světě.

29.-30.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY

28.10. STÁTNÍ SVÁTEK

22.10. Projektový den – Život kolem nás (EVVO) – ekologie

Předávání vysvědčení