Pomůcky pro první třídu

Děti dostanou: učebnice, pracovní sešity, sešity, barevné papíry, modelínu, čtvrtky, vodovky, voskovky, lepidlo, podložku pod modelování, tužky, ořezávátko, gumu Nakoupí rodiče: desky na sešity (velké i malé), fólie na čtení, desky na písmenka, štětec č. 4 kulatý, štětec č. 12 plochý, štětec č. 8 kulatý, fixy (základní sada), pastelky, tvrdé desky na výkresy, desky na číslice, pero Tornádo, papírové hodiny, obaly na sešity (A 5) 10 ks, obaly na učebnice, nůžky (leváci musí mít nůžky pro levou ruku)

Pomůcky pro první třídu

Děti dostanou:

Nakoupí rodiče:

desky na sešity (velké i malé), fólie na čtení, desky na písmenka, štětec č. 4 kulatý,  štětec č. 12 plochý, štětec č. 8 kulatý, fixy (základní sada),  pastelky, tvrdé  desky na výkresy, desky na číslice, pero Tornádo, papírové hodiny, obaly na sešity  (A 5) 10 ks, obaly na učebnice, nůžky (leváci musí mít nůžky pro levou ruku)

Další potřeby pro 1. třídu:

·         přezůvky v sáčku

·         cvičební úbor (tričko, kraťasy, tepláky, cvičky)

·         převlečení na výtvarnou výchovu (zástěrka, stará košile)

·         kelímek a hadřík na výtvarnou výchovu

·         ručník, papírové kapesníky

·         kufřík nebo tvrdá krabice na pomůcky na výtvarnou výchovu  a pracovní činnosti

·         polštářek

Ředitelské volno